UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
puste

Szanowni Państwo

Pierwsza wiosna obecnej kadencji to czas na łączenie sił i budowanie strategii Powiatu Gdańskiego na najbliższe cztery lata. Łączenie sił i budowanie przede wszystkim z samorządami, które wchodzą w skład Powiatu Gdańskiego. Wewnętrzna integracja - najpierw na szczeblu samorządowym,
a potem organizacji pozarządowych, instytucji i obywateli, to sposób na zbudowanie powiatowej, lokalnej tożsamości, która istniała na naszych terenach  w czasach kiedy dzieliły się one na Gdańskie Wyżyny i Żuławy Gdańskie, a która teraz pomoże nam w wielu przedsięwzięciach, zwiększających komfort naszej codzienności.

 

Starosta Gdański

Stefan Skonieczny

 
Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików (U-12) Euro Styl Cup
[ 2011-02-01 08:18:49 ]

 

 

5 – 6 lutego 2011 r. w Hali ZSO Nr 1 Miejski Klub Sportowy Czarni Pruszcz Gdański organizuje Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików (U-12) Euro Styl Cup pod honorowym patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.  Celem tej imprezy, oprócz zapewnienia świetnej zabawy dla chłopców, jest także zebranie funduszy na łóżko rehabilitacyjne dla 18-letniego Mariusza Śpiewaka z Czapielska k. Kolbud. Chłopiec ten nie jest zdolny do samodzielnego fukcjonowania, porusza się na wózku inwalidzkim, jest upośledzony umysłowo i niewidomy.  Dlategoteż podczas turnieju odbędzie się loteria fantowa, której największą atrakcją będą zapewne koszulki: Manchesteru United, Lotosu Gdynia, Adama Łapety z Asseco Procom Gdynia oraz licytacja cennych przedmiotów, np. flagi z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski oraz piłek z autografami piłkarzy Lechii Gdańsk i Wisły Kraków.

,


Starostwo  |   Powiat  |   Turystyka  |   e-Urząd  |   BIP

BIP
BIP


Wybory do Rady Powiatu Gdańskiego 16.11.2014
Wybory 2014wyszukaj: