UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Szanowni Państwo

Lato to czas wzmożonych inwestycji Powiatu na terenie poszczególnych gmin.

Wspieramy lokalne samorządy nie tylko budując wspólnie drogi, chodniki, czy ujęcia wody, ale także pomagając przy inwestycjach poprawiających bezpieczeństwo przeciwpożarowe, inwestując w strażnice OSP, czy wspierając wydarzenia kulturalne. Mało kto wie, że Powiat Gdański współfinansuje i jest współgospodarzem takich wydarzeń jak "Żuławski Tulipan" czy "Faktorię Kultury". Będziemy coraz ściślej współpracować z poszczególnymi samorządami współtworząc naszą małą ojczyznę.

Starosta Gdański - Stefan Skonieczny

Od godz. 11:00 dnia 04.07.2015 r. do godz 15:00 dnia 06.07.2015 r. prognozuje się temperaturę maksymalną w dzień od 31°C do 34°C

 
Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików (U-12) Euro Styl Cup
[ 2011-02-01 08:18:49 ]

 

 

5 – 6 lutego 2011 r. w Hali ZSO Nr 1 Miejski Klub Sportowy Czarni Pruszcz Gdański organizuje Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików (U-12) Euro Styl Cup pod honorowym patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.  Celem tej imprezy, oprócz zapewnienia świetnej zabawy dla chłopców, jest także zebranie funduszy na łóżko rehabilitacyjne dla 18-letniego Mariusza Śpiewaka z Czapielska k. Kolbud. Chłopiec ten nie jest zdolny do samodzielnego fukcjonowania, porusza się na wózku inwalidzkim, jest upośledzony umysłowo i niewidomy.  Dlategoteż podczas turnieju odbędzie się loteria fantowa, której największą atrakcją będą zapewne koszulki: Manchesteru United, Lotosu Gdynia, Adama Łapety z Asseco Procom Gdynia oraz licytacja cennych przedmiotów, np. flagi z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski oraz piłek z autografami piłkarzy Lechii Gdańsk i Wisły Kraków.

,


Starostwo  |   Powiat  |   Turystyka  |   e-Urząd  |   BIP

BIP
BIP


Wybory do Rady Powiatu Gdańskiego 16.11.2014
Wybory 2014wyszukaj: