UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
puste

 

Minęły nam pełne inwestycji wakacje. Pierwszy września to nie tylko pierwszy dzwonek, ale także organizowane przez Powiat uroczystości rocznicowe. 
W zabytkowym budynku Powiatu Gdańskiego zmodernizowaliśmy, pod nadzorem konserwatora, zabytkowy hall. Ruszamy także z remontem piętra dawnej przychodni przy ulicy Grunwaldzkiej 25, do którego w listopadzie przeniesie się Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna.
To nie koniec naszych działań związanych z obiektami z historią, ale o tym będzie
z pewnością głośno już za chwilę. Podobnie jak o zakończeniu drugiego etapu remontu Kanału Raduni, który podobnie jak tegoroczne schetynówki, odbywa się jak dotąd bez problemów i zgodnie z przyjętymi założeniami.

Starosta Gdański - Stefan Skonieczny

 
Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików (U-12) Euro Styl Cup
[ 2011-02-01 08:18:49 ]

 

 

5 – 6 lutego 2011 r. w Hali ZSO Nr 1 Miejski Klub Sportowy Czarni Pruszcz Gdański organizuje Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików (U-12) Euro Styl Cup pod honorowym patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.  Celem tej imprezy, oprócz zapewnienia świetnej zabawy dla chłopców, jest także zebranie funduszy na łóżko rehabilitacyjne dla 18-letniego Mariusza Śpiewaka z Czapielska k. Kolbud. Chłopiec ten nie jest zdolny do samodzielnego fukcjonowania, porusza się na wózku inwalidzkim, jest upośledzony umysłowo i niewidomy.  Dlategoteż podczas turnieju odbędzie się loteria fantowa, której największą atrakcją będą zapewne koszulki: Manchesteru United, Lotosu Gdynia, Adama Łapety z Asseco Procom Gdynia oraz licytacja cennych przedmiotów, np. flagi z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski oraz piłek z autografami piłkarzy Lechii Gdańsk i Wisły Kraków.

,


Starostwo  |   Powiat  |   Turystyka  |   e-Urząd  |   BIP

BIP
BIP


Wybory do Rady Powiatu Gdańskiego 16.11.2014
Wybory 2014wyszukaj: