Przed nami kolejne inwestycje drogowe

W dniu 26.04.2017 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim odbyło się uroczyste podpisanie umowy na  wykonanie robót drogowych w ramach wieloletniego Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Wykonawcą inwestycji będzie Konsorcjum firm KRUSZYWO Sp. z o. o i BITUMINUM Sp. z o.o. z siedzibą w Linii, a nadzór inwestorski sprawować będzie firma  MILAG Michał Łaga z siedzibą w Drawsku Pomorskim.

Prace obejmą przebudowę drogi powiatowej (Lniska – Niestępowo)-Gdańsk wraz z odcinkiem leśnym Otomin – Sulmin, Kolbudy – Pręgowo – Zaskoczyn na odcinku Domachowo – Zaskoczyn oraz ostatni etap drogi powiatowej Korzeniowskiego w Pruszczu Gdańskim. Wartość robót budowlanych wynosie niespełna 5 mln zł.