Rozpoczęto przebudowę ul. Szkolnej w Kleszczewie.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Rozpoczęto przebudowę ul. Szkolnej w Kleszczewie. Obecnie trwają roboty związane z układaniem krawężników oraz z korytowaniem i przygotowywaniem podłoża pod warstwy konstrukcyjne.

Docelowo wykonana zostanie asfaltowa nawierzchnia drogowa na odcinku 979,48 mb oraz chodnik z kostki betonowej o długości 550 mb.

W trakcie trwania przebudowy obowiązuje organizacja ruchu wyłączająca teren budowy z użytkowania, umożliwiająca dojazd jedynie okolicznych mieszkańców.

Przebudowa potrwa do 05.09.2017 r. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i prosimy wszystkich użytkowników o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Całkowity koszt inwestycji: 1.293.958,77 zł, z czego 63,63% pochodzi z dofinansowania ze środków EFRROW.

Wykonawca: B&W USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE BOŻENA DZIDKOWSKA z siedzibą w Pruszczu Gdańskim

Nadzór inwestorski: DROMAX Piotr Szanser z siedzibą w Knybawie