RUSZYŁA PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ DOMACHOWO - ZASKOCZYN

Rozpoczęto prace drogowe w pasie drogi powiatowej Nr 2203G na odcinku Domachowo – Zaskoczyn. Zakończono frezowanie nawierzchni jezdni. Trwają roboty związane z układaniem warstw konstrukcyjnych pod poszerzenie jezdni.

Docelowo wykonana zostanie asfaltowa nawierzchnia drogowa na odcinku 1,59 km. Wg. harmonogramu prac przebudowa potrwa do połowy czerwca br.

W trakcie trwania przebudowy mogą wystąpić częściowe ograniczenia w ruchu drogowym. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i prosimy wszystkich użytkowników o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Koszt przebudowy ww. odcinka drogi: 755.697,41 zł, z czego część pochodzi z dofinansowania z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej oraz z budżetu Gminy Trąbki Wielkie.

Wykonawca: Konsorcjum firm KRUSZYWO Sp. z o. o. i BITUMINIUM Sp. z o. o. z siedzibą w Linii

Nadzór inwestorski: MILAG Michał Łaga z siedzibą w msc. Żółte