Pierwsze odbiory robót w ramach tegorocznej „Schetynówki”

W ubiegłym tygodniu odbyły się pierwsze odbiory techniczne robót realizowanych w ramach zadania „Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatu gdańskiego poprzez modernizację dróg położonych na terenie powiatu w 2015 roku”, czyli tzw.”schetynówki”. Do tej pory przebudowano m.in. 0,5 km odcinek drogi powiatowej w Wiślinie, prawie 3 km odcinek drogi Sobowidz – Gołębiewo Wlk oraz 2,4 km odcinka drogi Przywidz-Klonowo. Powstał również nowy chodnik wzdłuż drogi powiatowej w Żelisławkach.
Niebawem kolejne odbiory robót. W dniu dzisiejszym oficjalnie zakończy się przebudowa drogi powiatowej Pszczółki – Rębielcz, przebudowa fragmentu drogi w Gołębiewie Średnim oraz budowa chodnika w Wiślinie.

Szczegółowe informacje o remontach na drogach powiatowych, utrudnieniach, postępach prac oraz aktualne zdjęcia realizowanych inwestycji znajdą Państwo na stronie internetowej www.schetynowki.powiat-gdanski.pl .