Ponad 200 osób bawiło się na balu seniora w Pruszczu Gdańskim

W czwartek, 22 października w hali ZSO nr 1 odbył się Bal Seniora organizowany przez Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.
Ponad 200 osób przybyło, by bawić się w rytm muzyki lat ’80 i ’90 przygotowanej przez Andrzeja Ślusarczyka.
Burmistrz Janusz Wróbel, z radością rozpoczął bal życząc wszystkim zgromadzonym udanej zabawy. Zebranych gości uroczyście przywitali również: Przewodnicząca Rady Miasta Małgorzata Czarnecka-Szafrańska, Starosta Gdański Stefan Skonieczny oraz Przewodniczący Rady Powiatu Gdańskiego Piotr Ołowski.
Jak co roku, głównym punktem programu był wybór Królowej i Króla Balu. Wyróżniona została Pani Wanda Urbaniak oraz Pan Henryk Strzelec. Parę zwycięzców oficjalnie ukoronowano i wręczono im upominki.
Cały bal przebieg pomyślnie w atmosferze tańców i śpiewu. Już dziś zapraszamy na przyszłą edycję wspaniałej zabawy!