Powiatowy Konkurs Czytelniczy ,,Zaczarowany świat bajek”

Któż z nas w dzieciństwie nie lubił słuchać bajek, najpierw czytanych przez rodziców a później już samemu. Do zaczarowanego świata baśni zaprosiła dzieci podczas Powiatowego Konkursu Czytelniczego ,,Zaczarowany świat bajek”, Anna Krawycińska. Konkurs, w którym udział wzięły dzieci z OREW w Pruszczu Gdańskim, ORW ,,Żuławski Słonecznik” z Giemlic oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Warczu, odbył się 16 czerwca br. w siedzibie organizatora,
 Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim. Uczniowie wykazali się nie tylko ogromną wiedzą i sprytem, ale również znajomością zasad uczciwej gry, wiedząc, że zwycięstwo nie jest celem, który muszą osiągnąć za wszelką cenę, bowiem najważniejsza jest dobra zabawa. Nagrody wręczyli laureatom sponsorzy nagród: Starosta- Stefan Skonieczny oraz Joanna Przybyś – Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim.
A.K.K
PiMBP w Pruszczu Gdańskim