Stoisko Powiatu Gdańskiego na XXVI Dniach Pruszcza Gdańskiego

W miniony weekend wspólnie z Zespołem Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim oraz Zespołem Szkół Rolniczych w Rusocinie promowaliśmy Powiat Gdański na XXVI Dniach Pruszcza Gdańskiego. Odwiedzający mogli obejrzeć m.in. wystawę ogrodniczą , przedstawiającą aranżację tarasu jako miejsca wypoczynku, wystawę zdjęć z życia szkoły rolniczej, a także mogli zaopatrzyć się w materiały promocyjne z Powiatu oraz gmin wchodzących w skład Powiatu. Poprzez materiały promocyjne zachęcaliśmy lokalną społeczność do aktywnego spędzania wolnego czasu i odwiedzania ciekawych zakątków naszego pięknego regionu. Stanowisko promocyjno-edukacyjne przygotowała również PSSE w Pruszczu Gdańskim. Pracownik Oświaty Zdrowotnej udzielał porad zainteresowanym na temat wpływu tytoniu na zdrowie człowieka wraz z badaniem pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu.