Wystawa ogrodnicza w Renku – Po raz kolejny sukces !

W dniach 15 - 17 maja 2015 roku młodzież z ZSOiO w Pruszczu Gdańskim brała udział w XIII Ogólnopolskiej Wystawie Ogrodniczej "Wiosna w ogrodzie 2015". Jak co roku na tej wystawie nie zabrakło najlepszych projektantów zieleni oraz doświadczonych ogrodników, producentów i handlowców z branży ogrodniczej z całej Polski. Tym bardziej jesteśmy dumni, że praca i pomysłowość naszych uczniów podczas przygotowania aranżacji stanowiska wystawowego została doceniona i nagrodzona.

Miłą niespodzianką była wizyta Pana Kazimierza Plocke, Wiceministra Rolnictwa, który towarzyszył organizatorom wystawy podczas oczekiwania na wyniki oraz osobiście pogratulował sukcesu uczniom i nauczycielom.

Stoisko zdobyło:

• II miejsce w kategorii " Najciekawsza aranżacja stoiska"
  • Nagrodę publiczności  w kategorii " Najciekawsza aranżacja stoiska"
  • Nagrodę Wojewody Pomorskiego

Uczniowie pracowali pod opieką nauczycieli Agaty Pyszki i Marty Maj-Szymańskiej.

Dyrekcja wraz z gronem nauczycielskim szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli w zorganizowaniu wystawy.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.